SUPERSOLDIER

SuperSoldier

To właśnie dzięki SuperSoldier wszyscy ci, którzy od zawsze marzyli by związać swoje życie z karierą w siłach zbrojnych, zyskują niepowtarzalną szansę, aby dać świadectwo własnej samoorganizacji i dyscypliny!

Pełna determinacja poprowadzi cie do zwycięstwa, jeśli tylko uparcie będziesz dążył do wcześniej obranego celu. Tak więc wyłącznie darmowa rejestracja dzieli nas od możliwości przeniesienia się do osadzonego w bardzo przyjaznym interfejsie świata gry, gdzie czeka na nas szereg przygód związanych z żywotem rekruta. Warto swoje pierwsze działania w grze podjąć przy pełnej asystencji samouczka, który zaznajomi nas z możliwościami silnika gry i wskaże nam optymalne ścieżki rozwoju kierowanego prze nas bohatera.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Głównym celem gry jest doprowadzenie wykreowanego przez nas żołnierza na szczyt wojskowej hierarchii, począwszy od rekruta, a skończywszy na wysokich stanowiskach w administracji wojskowej. W początkowym etapie gry będziemy dysponowali marnym potencjałem bojowym i mało wpływającym na niego sprzętem wojskowym. Mimo to, za sprawą odpowiednich działań staniemy się elitarnie przygotowani do realizacji najbardziej morderczych zadań, które postawi przed nami armia.

Wszystkie działania związane z rozwojem naszych poszczególnych umiejętności są związane z wysokimi kwotami na ich pokrycie. Źródłem funduszy naszego bohatera będą realizowanego przez niego formy służby wojskowej, jak również mniej konwencjonalne metody zarobkowania, jak napad i grabież. Nie jest to zgodne z kodeksem żołnierskim, ale umożliwi nam zaaplikowanie szybkiego zastrzyku gotówki wprost do naszego portfela.

Nie zwlekaj więc ani chwili, dąż uparcie do sukcesu i sumiennie wypełniaj swoje obowiązki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.