Stronghold Kingdoms

1

Stronghold Kingdoms jest strategią czasu rzeczywistego (RTS), która z serii Twierdza. Tak jak poprzednie tytuły, rozgrywka osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć przygodę należy pobrać i zainstalować ją na komputerze. Podstawowym celem gry jest troska o zaopatrzenie oraz osłonę twoich wiosek przed wrogami.

Buduj osady i prowadź epickie wojny z innymi przeciwnikami. Wspólnie ze swoimi żołnierzami chronisz własne obszary i bezustannie rozszerzasz teren wpływów.Zadbaj również o sprawy gospodarcze własnego dworu i twoich kolonii oraz twórz silną armię, która będzie ochraniać twoje posiadłości.
Pamiętaj aby dostarczać niezbędne surowce dzięki którym twoja warownia będzie się poprawnie rozwijała. Wytwarzaj lub zdobywaj poprzez walkę surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym zdobędziesz przewagę nad przeciwnikami.W Stronghold Kingdoms tworzysz własnego wodza, który zdobywa doświadczenie w trakcie gry. I tak przeinaczasz się typowego, mało znanego farmera w szlachcica cieszącego się wielką sławą i poważaniem. Gdy pomyślność będzie ci służyć, to możesz wspólnie z swoim potężnym wojskiem otrzymać posadę namiestnika a nawet silnego władcy.Gra w Stronghold Kingdoms prowadzona jest przy wsparciu obszernego na 20 MB klienta, który umożliwia nam połączenie się z serwerem gry, jest konieczne posiadanie pełnej wersji Stronghold.
Launcher oferuje nam bezproblemową i bezpłatną aktualizację gry, dzięki czemu ciągle partycypujemy w życiu gry i jej społeczności, bez wymuszenia nadmiernego poświęcania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani minuty, przystąp do ściągnięcia klienta i już teraz zacznij konstruować swoje średniowieczne miasto, które w niedługo zostanie imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.