PGR Online

610x320

PGR Online – polska czeka na Ciebie!

Na rynku gier przeglądarkowych aż roi się od przeróżnych ciekawych pomysłów, idealnych by umilić sobie czas. Świetną odskocznią od codziennych zajęć może się stać najnowsza produkcja – PGR Online.

Jest to farmerska gra, w której gracz ma za zadanie rozwijać swoje gospodarstwo rolne. Tym jednak, co wyróżnia ją na tle pozostałych „farmerek” jest fakt, iż jest to nasza rodzima produkcja a klimat gry związany jest z częścią polskiej historii – z trudnymi czasami PRL-u, w których wszystko było lepsze tylko wtedy, gdy sąsiad pomagał sąsiadowi.

Schemat gry jest dość przewidywalny, co jednak nie czyni jej nudną. Wręcz przeciwnie. Gracz siejąc i zbierając plony zdobywa kolejne punkty doświadczenia, które gwarantują awans na wyższe poziomy, a tym samym odblokowanie nowych sadzonek i budynków. Wszystko to okraszone tekstami, które śmieszą, ale i oddają niepowtarzalny klimat tamtych czasów.

Ważnym aspektem gry jest handlowanie. Gracz może sprzedawać swoje towary innym graczom poprzez spółdzielnię – ma wtedy możliwość ustalenia własnych cen. Ale istnieje także inna opcja – sprzedaż plonów klientom, którzy czekają w kolejce przy naszym gospodarstwie. Czasem jednak okazuje się to być nieopłacalnym – klientom zdarza się proponować niższą cenę, w związku z czym gracz może stracić, zamiast zyskać cenne fundusze.

Tylko zapobiegliwi i pracowici gracze mogą osiągnąć status przodownika poprzez wyrobienie 300% normy. Ci najlepsi mają możliwość dołączenia do jednego z Klubów Rolnika – społeczości, w której każdy pracuje na rzecz kolektywu.

PGR Online to gra uniwersalna, która rozbawi i wciągnie zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.