Operation-X

OpX_Asert_PL_610x320_20131209_2

Właśnie otrzymaliśmy powiadomienie, że mamy wakat na stanowisku tajnego superagenta i jest on przeznaczony właśnie dla ciebie!
Rozpoczynając własną zabawę w tym fantastycznym świecie, staniemy przed obowiązkiem wykreowania swojej postaci agenta. Rozgrywka zapewnia nam modyfikowanie wyglądu naszego agenta, począwszy od wyboru jego płci – a skończywszy na finezyjnej fryzurze. Następnie trafimy w ręce przejrzystego samouczka, który nie pozwoli nam zabłądzić w bogactwie opcji tej gry.Interfejs gry został zaprojektowany całkowicie w technologii Java, oferując nam dynamikę i szereg doznań wizualnych. Dysponując wstępnie niewielkim budżetem, będziemy musieli nabyć dla naszego bohatera podstawowe uzbrojenie. Zaraz po przygotowaniu postaci, otrzymasz polecenie wyjazdu do Berlina – tam czeka na twojego agenta pierwsze zadanie.Realizując misje nie tylko wzbogacamy się finansowo, ale także budujemy naszą – podnosząc jej poziom doświadczenia, za które dostajemy punkty szkoleniowego.
Teraz już nie ma na co się oglądać, nieprawość panoszy się po świecie i tylko twój superagent może ocalić świat od zguby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.