OGC OPEN

OGC Open

Dzięki OGC Open każdy amator golfa, może spróbować swoich sił w wirtualnych rozgrywkach, zupełnie nie narażając się na jakiekolwiek koszta i zobowiązania. Czy ty także skorzystasz z tej niepowtarzalnej szansy?

Dzięki OGC Open możemy całkowicie za darmo przenieść się do świata jednego z najbardziej renomowanych sportów świata, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród majętnych ludzi. Rozpoczynając grę staniemy przez możliwością wykreowania wizerunku własnego golfisty, którego poprowadzimy po szczeblach kariery sportowej w trójwymiarowym świecie gry. Możemy określić dane personalne naszego zawodnika, jak również zmodyfikować jego wygląd zewnętrzny, urozmaicając go szeregiem gadżetów i ubrań.

Naszym następnym zadaniem będzie zapoznanie się z możliwościami silnika gry i formami prowadzenia rozgrywki, w czym pomoże nam wysoce intuicyjny samouczek. Zapoznamy się z interfejsem gry i zyskamy wskazówki odnośnie najbardziej optymalnych ścieżek rozwoju, co nieodłącznie związane jest z odpowiednim zainwestowaniem otrzymanych na start funduszy. Ponadto twórcy przygotowali dla graczy zestaw filmów wideo, które bardzo wyraźnie obrazują zasady działania systemów odpowiedzialnych za realizm gry.

Początkowo będziemy dysponowali elementarnym wyposażeniem, które nieznacznie wpłynie na nasze zdolności i pozwoli nam zarobić pierwsze pieniądze oraz punkty doświadczenia. Wraz z postępami w grze, nasz magazyn na sprzęt do gry w golfa stanie się znacznie obszerniejszy i bardziej zasobny. Każde sensowne zagranie na polu golfowym zostanie wynagrodzone punktami doświadczenia, które pozwalają nam na zdobywanie kolejnych poziomów i punktów trenerskich. Naszym zadaniem będzie odpowiednie szafowanie posiadanymi punktami, aby w jak największym stopniu poprawić możliwości naszego zawodnika.

Nie zwlekaj więc ani chwili, skorzystaj z szansy którą daje ci ta wyjątkowa gra i spróbuj swoich sił w wyczerpujących turniejach!

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.