IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Przygaszony konflikt, który ciąży nad krainą przechodzi przez moment wzmożonej eskalacji, żądzą posiadania i trwania w potędze oraz chwale po raz kolejny wzięła górę nad umiłowaniem pokoju i harmonii.

Tylko teraz za sprawą Imperia Online zyskujemy niepowtarzalną szansę, by wziąć udział w bez pardonowym konflikcie i dać świadectwo własnych racji wobec naszych oponentów. Rozgrywka umożliwia nam opowiedzenie się po stronie jednej z dwóch zwaśnionych nacji, którymi są cywilizowani i rycerscy Imperianie oraz bezlitośni Nomandzi. Decyzję o wstąpieniu w szeregi jednej z nich podejmiemy już na samym początku , dlatego musimy przemyśleć swój wybór, by później nie żałować jego konsekwencji.

Każda nacja dysponuje odmiennymi jednostkami bojowymi i prowadzi odmienne ścieżki dążenia do głównego celu gry, którym jest rozwój powierzonej nam osady. Po przejściu przez ten istotny etap przejdziemy do właściwiej rozgrywki, gdzie otrzymamy pod własne rozkazy marnie zagospodarowaną osadę. W początkowych etapach będzie ona marnie rozwinięta, a generowany przez nią potencjał militarny i gospodarczy musimy jak najszybciej spożytkować dla dalszego wzrostu i postępu.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji wysoce intuicyjny samouczek, który przeprowadzi nas przez pierwsze działania w grze, wzbudzając w nas poczucie słuszności podejmowanych decyzji. Ponadto zapoznamy się z mocno rozbudowanym interfejsem gry, który został osadzony w bardzo schludnie przygotowanej grafice. Nasze pierwsze działania winny być nacechowane dążeniem do wykreowania podwalin gospodarki, które umożliwią naszym budowniczym i konstruktorom stały dostęp do niezbędnych w ich pracy surowców.

Kiedy już osiągniesz stały i płynny dostęp do surowców niezbędnych w pracy twoich budowniczych, konstruktorów i wynalazców to musisz zatroszczyć się o kształt własnej armii. Gra obejmie nas barierą ochronną, która od początku da nam możliwość spokojnego wejścia w realia rozgrywki i przygotowania się do wyczerpującej walki o przetrwanie w tym przesiąkniętym przemocą świecie. Ponadto, posiadanie potężnej armii zapewni nam szacunek i uznanie, które staną się niezbędnym warunkiem członkostwa w liczących się sojuszach.

Dzięki takiej formie organizacji zyskamy szerokie znajomości i zyskamy wsparcie w wielu sytuacjach kryzysowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.