GOALUNITED

Goalunited

Poweźmij na własne ramiona odpowiedzialność za przyszłość jednego z piłkarskich klubów, który liczy na przemyślane oraz świadome decyzje swojego nowego zarządcy względem jego najbliższej i dalekiej przyszłości!

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę w Goalunited zyskamy niepowtarzalną szansę, na sprawdzenie swoich zdolności szybkiego powiązywania faktów i podejmowania skoordynowanych decyzji na kilku, bardzo często skrajnych płaszczyznach. Dobry manager, to człowiek który nie boi się ryzykownych posunięć, ale zawsze ma przed oczyma wizję ich możliwych konsekwencji.

Jeśli czujesz się gotowy, by pokierować losem pokładających w tobie ufność piłkarzy, to nie zwlekaj ani chwili, ale przystąp do bezproblemowej rejestracji. Zaraz po niej zostaniesz przeniesiony w rejon twoich docelowych działań, gdzie twoim oczom ukarze się bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs gry. Jako managerowie klubu nie tylko zadbamy o zmiany personalne w drużynie oraz przygotowanie zawodników do rozgrywek, ale staniemy się także odpowiedzialni za jakość naszego stadionu i poziom jego przygotowania.

Tylko odpowiednie zaangażowanie i regularne kontrolowanie sytuacji w grze pozwoli ci na osiągnięcie wymiernych sukcesów. Oczywiście nie uda nam się niczego dokonać bez posiadania odpowiednich środków finansowych, na pokrycie naszych ambicji i planów. Niejednokrotnie staniemy przed perspektywą poważnych kłopotów finansowych, ale poprzez podjęcie odpowiednich działań szybko zażegnamy nasze problemy.

Jeśli lubisz emocje sięgające szczytów, to z pewnością powinieneś zaangażować się w tak wymagającą grę, jak Golaunited.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.