Garbage Garage

2

Garbage Garage to zaskakująco rozbudowana gra ekonomiczna, przeznaczona dla oglądającyh programu telewizyjnego Garbage Garage ale nie tylko!
Wejdź do świata Garbage Garage i stań przed potrzebą rozbudowania na początku nieznacznie prosperującego autoszrota, by w krótkim czasie zostać znaczącym liderem w tej branży. Twoim podstawowym zadaniem będzie odbieranie pojazdów skierowanych do zezłomowania i rozkładanie ich na części pierwsze. Każda część otrzymana z rozbiórki pojazdu stanowi dla twojego szrota zarobek,mamy możliwość opchnąć ją na giełdzie. Giełda funkcjonuje na systemie realnej giełdy, bardzo często losując aktualne wartości określonych części. Także wartościowa będzie twoja sprawność w obieraniu decyzji.
Zdobyte dolary ulokujemy w złomowiska, tak aby umożliwić sobie przejmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Opylanie podzespołów to nie jedyna opcja ich spożytkowania, gdyż rozgrywka proponuje nam także opcję tworzenia nowych – unikalnych pojazdów z pozyskanych części. Rozgrywka podda próbie twoje umiejętności dobrego zarządzania złomowiskiem i wielokrotnie postawi cię przed wizją utracenia płynności finansowej twojego złomowiska. Wyłącznie od twoich postanowień i zagrań zależy powodzenie twojej kariery, zagwarantuj dynamiczny wzrost swojemu złomowisku, byś mógł stać się prawdziwym potentatem tej branży. Daj się ponieść miłym braciom Ludolf , najbardziej rozpoznawalnym złomiarzom w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.