FARMERAMA

FarmeRama

Czym prędzej przywdziej swój roboczy kitel i stań przed szeregiem wyczerpujących prac, które staną się twoim kluczem do sukcesu i źródłem niewyobrażalnego bogactwa!

Dzięki FarmeRama stajemy przed niepowtarzalną możliwością wcielenia się w skórę pracowitego farmera, który w kolorowym świecie ciężko zapracuje na uznanie dla siebie i wypracowanie prestiżu dla owoców swojej morderczej pracy. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę, zyskamy dostęp do ogromnej ilości roślin uprawnych, które wraz z postępem w grze będziemy pozyskiwali z możliwością ich hodowli.

Nasza praca nie będzie wyłącznie ograniczała się do systematycznego zasiewu i zbioru rosnących na naszym terenie roślin, lecz będziemy zobowiązani do zadbania o ich jak najbardziej wydajny wzrost. Dokonamy tego usuwając chwasty, różnej kategorii robactwo i stosując odpowiednie środki wspomagające rozwój roślin. Wraz z systemem uzyskiwania kolejnych poziomów staje przed nami dostęp do coraz to bardziej wymagających gatunków, które analogicznie są źródłem większych przychodów.

Źródłem naszych dochodów będą klienci, którzy zwabieni potrzebą spożycia produktów najwyższej jakości odwiedzą twoją farmę, by dać ci szansę na pozyskanie ich pieniędzy. Sumienna realizacja zadań będzie kluczem do szybkiego sukcesu w grze. Dzięki odpowiednio zaprogramowanemu modułowi, zyskujemy także możliwość członkostwa w jednym z wielu zrzeszeń farmerskich, które stanowią wspaniała płaszczyznę wymiany doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.