DEAD OR NOT ALIVE

Dead or Not Alive

Chciałeś kiedyś zostać łowcą nagród na Dzikim Zachodzie, niczym genialny Christoph Waltz w filmie Django? A może chciałeś by inni drżeli ze strachu już na sam dźwięk Twojego imienia? A może w tych czasach gorączki złota byłbyś największym z jego handlarzy bądź wydobywcą?

Wszystkie te marzenia możesz spełnić w grze Dead or Not Alive. Niesamowity klimat, świetna oprawa graficzna oraz przede wszystkim jedna wielka rywalizacja między graczami. Pojedynki rewolwerowców, mistrzostwa w czterech różnych dyscyplinach opartych na różnych gałęziach oryginalnego drzewka umiejętności, cotygodniowy na najszybszego rewolwerowca oraz przeróżne drabinki rankingowe. Jakiś inny gracz daję Ci się we znaki? Wystaw na niego atrakcyjny list gończy, a wszyscy łowcy nagród ruszą w pościg. Chcesz zapolować? Na prerii możesz spotkać bawoły, bizony, hieny, wilki i wiele innych bestii. Możesz też zapalić fajkę pokoju z Indiańskim wodzem lub zrelaksować się w saloonie. Możliwości wyboru wydają się być nieograniczone.

Poznaj smak Dzikiego Zachodu, przeżyj niezapomnianą przygodę, zanurkuj w świat, którego nie będziesz chciał już opuścić. Wszystko to dostępne jest zupełnie bezpłatnie.

Zagraj w DEAD OR NOT ALIVE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.