Campo Kickers

Campo Kickers 1

Campo Kickers to zaprojektowany w humorystyczny sposób footbolowy, który wypłynął spod ręki polskich i niemieckich programistów!
Swój sukces Campo Kickers zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu pomysłowi na opracowanie klimatu rozgrywki. Do twoich zadań będzie należało prowadzenie amatorskiej drużyny piłkarskiej!
Rozpoczynając przygodę z Campo Kickers będziemy musieli podjąć decyzję, który z trojga rekomendowanych prezesów zadba o naszą drużynę i wniesie do niej zróżnicowane bonusy.
Wybór odpowiedniego prezesa to deklaracja, w jakich realiach chcemy zacząć grę. Gra oferuje nam trzy warianty: ogrom gotówki, ale marnych zawodników – mało gotówki i wybitnych zawodników lub tryb zrównoważony.
Później dokonamy selekcji trenera, który od tej chwili będzie pracował nad przygotowaniem naszego zespołu. Również tutaj mamy do wyboru troje kandydatów.
Mamy możliwość współpracować z utalentowanym strategiem lub trenerem zdolnym poruszyć serca zawodników-motywując ich do większego zaangażowania, jak i świetnie wykształconym szkoleniowcem, studiującym, jak nikt inny teorię treningu.
Po całym procesie rejestracji, zostaniemy rzuceni w wir zadań przez które przeprowadzi nas wysoce intuicyjny samouczek.
Cała gra została ulokowana w bardzo przyjaznej grafice, realizującej wszystkie wymagania stawiane teraźniejszym grom przeglądarkowym.
W roli zarządcy zespołu będziemy zobowiązani realizować szereg zadań, a poziom rozbudowy gry budzi podziw. Twórcy udostępnili nam całą masę opcji rozwoju naszego obiektu stadionu i szatni, jak również pełno sposobów prowadzenia treningu i szkolenia naszego szkoleniowca!
Żaden klub nie przetrwa bez odpowiedniego zaplecza finansowego, a więc przy wsparciu naszego skarbnika zyskamy możliwość negocjowania zasad z miejscowymi sponsorami, zaczynając od urzędu gminy, a kończąc na ogromnej cementowni.
Zorganizuj własny zespół i już w tej minucie dołącz do walki o należne ci lokaty w lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.