BATTLESTAR GALACTICA ONLINE

Battlestar Galactica Online

Jeśli jesteś fanem popularnego serialu Battlerstar Galactica lub marzysz o podboju bezkresnej galaktyki, gdzie napotkasz wiele emocjonujących zadań i przygód, to idealnie trafiłeś!

Dzięki Battlestar Galactica Online zyskujemy jedyną w swoim rodzaju szansę, by wcielić się w skórę kapitana jednego z futurystycznych statków bojowych. Gra otwiera przed nami swoje podwoje całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie darmowa rejestracji, po której niezwłocznie trafimy w rejon naszych działań. Na starcie otrzymamy pod własne rozkazy marnej siły jednostkę, której zdolność bojowa musimy nam wystarczyć do zarobienia pierwszych pieniędzy i punktów doświadczenia.

Ponadto twórcy oddali do naszej dyspozycji rasę ludzi i cylonów, które to znacznie różnią się możliwościami technologicznymi i rozwojowymi. Naszym elementarnym celem w grze będzie osiągnięcie jak najwyższego rozwoju posiadanego przez nas statku, aby uczynić go niepokonanym dla wszystkich innych jednostek naszych oponentów.

Warto więc na samym początku postawić swoje pierwsze kroki przy asystencji samouczka, który wskaże nam możliwe ścieżki rozwoju, a także zaznajomi nas z interfejsem gry. Wraz z odkrywaniem kolejnych lokacji, w mocno rozbudowanym świecie gry, zyskamy dostęp do kolejnych modyfikacji. Twórcy gry nie zapomnieli także o możliwości łączenia się z innymi w wspólnoty, gdzie odnajdziemy graczy gotowych stanąć ramię w ramię do walki, dla wspólnej sprawy. Ponadto, zyskamy bezcenne w rozgrywce kontakty, które niejednokrotnie ocalą nam skórę, gdy przez nieroztropność wpadniemy w tarapaty.

Cały interfejs gry został natomiast zaprojektowany w grafice trójwymiarowej, która prezentuje się bardzo schludnie i dostarcza nam niemałych wrażeń wizualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.