Anno Online

2

Darmowa Online została osadzona w przeglądarce internetowej, w której główny akcent został położony na ekonomię. Istotnym aspektem rozgrywki jest mądra strategia, za pomocą której będziemy mogli podbijać nowe wysepki pod rozbudowę naszego imperium. Oprawa graficzna stylizowana jest w scenerii średniowiecza. jest kontynuacją cenionej serii Anno z komputerów PC.

Fabułę gry inałgurujemy na wyspie-matce, która jest najważniejszym elementem zmagań. Z jej pomocą stworzymy swoje kupieckie imperium. Mamy obowiązek pamiętać o naszych obywatelach i powinieneś dbać o ich potrzeby. Jako król będziesz miał możliwość zadowolić obywateli budując budynki, nadzorując produkcję i zużycie materiałów. Twoi poddani, aby mogli ewoluować będą bezustannie żądali coraz to nowych ulepszeń. Czeka cię sporo ciężkiej pracy, aby rozwinąć własną kolonię i zadbać o to, aby obywatele byli szczęśliwi ze swojego żywota przez co będą ciężko wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobrą produktywność.

Z czasem stwierdzisz, że aby zaspokoić kolejne wymagania poddanych koniecznym etapem stanie się kolonizacja dalszych miejsc. Aby osiągnąć taki cel będziesz potrzebował badań na dobrym poziomie. Imperium stanie się potęgą, jeśli skolonizowane kolonie rozsądnie połączysz szlakami handlowymi.

Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w serii Anno jest to, że użytkownicy będą w stanie tworzyć własne społeczności i działać wspólnie w celu osiągnięcia wzniosłych celów i wypełniania misji niedostępnych dla samotnego gracza.
Anno Online to niesamowita gratka dla graczy, które chcą radośnie spędzić czas i wiedzą jak mądrze zarządzać imperium!.

Sprawdź czy i Ty to potrafisz! Na co czekasz? Sprawdź się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.