Aion

3

Teraz za sprawą Aion możesz stać się naocznym świadkiem odwiecznej walki pomiędzy dobrem i złem.
Gra przenosi nas do legendarnej krainy, w której niegdyś zaprzyjaźnione ze sobą ludy popadły w krwawy konflikt włączając machinę wojny, której nikt nie powstrzyma.
Jakości rozgrywki możemy być pewni, gdyż jest ona następną produkcją firmy NC Soft – słynącego z takich tytułów jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając grę będziesz musiał stanąć po jednej ze stron potyczki, swojemu wyborowi pozostaniesz lojalny już na całą grę. Następnie podejmiesz decyzję, którą klasę bohatera chciałbyś grać. Autorzy Aion przekazali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda wyróżnia się wyjątkową kombinacją skillów i atrybutów. Rrzeczywistość Aion zachwyca nas swoją otwartością i drogami eksploracji, interakcja ze środowiskiem naturalnym prowadzi do sielankowego zwiedzania wszystkich lokacji mapy. Bogaty świat gry czeka na wszystkich graczy, gotowych stanąć do walki z niezliczoną liczbą kreatur i bossów, strzegących swoich krain.
W tym świecie nikomu nie zabraknie również pojedynków z innymi graczami, przedstawicielami wrogiego ludu.
Wkrocz do świata Aion, łącząc się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym wrogiem staną się dużo łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.