Miesięczne archiwum: Luty 2016

KNIGHTS

51

Szukasz gry przeglądarkowej w której możesz się świetnie bawić i miło spędzić czas ?
Jeśli tak to odpowiedź jest prosta taką grą jest KNIGHTS. Dołącz do nas już teraz i poznaj ciekawy świat pełen przygód. W tej bezpłatnej grze zdobywasz doświadczenie walcząc z potworkami, a później i krzyżując miecze z innymi postaciami. Ty decydujesz kim będzie Twoja postać ale wybór rasy to nie wszystko, zostaję nam jeszcze wybrać klasę postaci, a tu wybór też jest bogaty 9 klas do wyboru, ale żeby się przekonać jakie to zapraszam do gry.

Campo Kickers

Campo Kickers 1

Campo Kickers to zaprojektowany w humorystyczny sposób menadżer footbolowy, który wypłynął spod ręki polskich i niemieckich programistów!

GOALUNITED

Goalunited

Poweźmij na własne ramiona odpowiedzialność za przyszłość jednego z piłkarskich klubów, który liczy na przemyślane oraz świadome decyzje swojego nowego zarządcy względem jego najbliższej i dalekiej przyszłości!

Panzar

2

Wkrocz do rzeczywistości gry Panzar, stworzonym na fantastycznym silniku graficznym CryEngine 3 i wejdź w skórę bohatera, dewastatora.

Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Urocza Majka z Tesco zabierze Cię ze sobą w świat Tesco i wyjaśni jak administrować twoim marketem. Stwórz swoje Tesco, kup produkty i zapełnij półki. Upiększ obiekt handlowy wedle swojego gustu.

PrisonWars

PrisonWars

PrisonWarsOnline to darmowa gra przez przeglądarkę, w której gracz wciela się w więźnia legendarnego Guantanamo.

Heroes of Might and Magic Online

2

Penetruj w odmienny sposób rzeczywistość nieśmiertelnej gry Heroes of Might and Magic, teraz w budzącej podziw – przeglądarkowej wersji, stworzonej przez światowej klasy studio Ubisoft.

Clash of Swords

610x320_4

Dołącz do niesamowitego świata fantasy za pomocą jednej z najbardziej aktualnych gier przeglądarkowych – Clash of Swords.

PGR Online

610x320

PGR Online – polska wieś czeka na Ciebie!

MIASTO ZBRODNI

Miasto Zbrodni

Masz już dosyć tych wszystkich gier przeglądarkowych podobnych do siebie? Dobrze trafiłeś! Miasto Zbrodni to coś całkiem innego, gra łączy w sobie najlepsze cechy gier przeglądarkowych, ma wiele zadań, które możesz wykonywać samemu, dużo bonusów do zdobycia, i co najważniejsze posiada rozbudowany system gry z innymi graczami. Pozwala na tworzenie gangów, które zrzeszają graczy o podobnych umiejętnościach do wykonywania grupowych zadań. Najważniejszym punktem w grze są napady, które wykonujesz aby odebrać majątek innym graczom. Żeby pokonać przeciwnika musisz mieć broń i amunicję o łącznej mocy większej niż on. Badanie broni odbywa się w wywiadzie, produkcja w zbrojowni. Jeżeli chcesz być wysoko w rankingu musisz cały czas rozbudowywać swój arsenał. Jest to gra przeglądarkowa zbierająca coraz szersze rzesze fanów, dlatego warto zarejestrować się i zagrać w nią.

Zagraj w Miasto Zbrodni

INTER-WAR

Inter-War

Na początku był chaos, tak właśnie powstał świat Inter-War, po wielu milionach lat, zaczęły rozwijać się nowe cywilizację. Niektóre nastawione pokojowo inne zaś odwrotnie do otaczającego ich wszechświata.

DEAD OR NOT ALIVE

Dead or Not Alive

Chciałeś kiedyś zostać łowcą nagród na Dzikim Zachodzie, niczym genialny Christoph Waltz w filmie Django? A może chciałeś by inni drżeli ze strachu już na sam dźwięk Twojego imienia? A może w tych czasach gorączki złota byłbyś największym z jego handlarzy bądź wydobywcą?