WIEJSKIE ŻYCIE

WIEJSKIE ŻYCIE

Wiejskie Życie to gra pokazująca nam właśnie „Wiejskie Życie”.
Naszym zadaniem jest zwierząt, dbanie o ogród i całe , w skrócie AGROBIZNES.
To jest coś dla ludzi którzy nie boją się ubrudzić i narobić sobie odcisków, ale również mają smykałkę do prowadzenia biznesu. A dokładniej do naszych obowiązków na farmie będzie należeć opieka nad zwierzątkami i owadami(mam tu na myśli Pszczoły) dbanie o nasz ogród sianie (koniczyny, zboża, kukurydzy, winogron i wiele, wiele innych) , nawożenie oraz zbieranie plonów. Każda roślinka ma swoje zastosowanie na farmie czy to pokarm czy przetwórstwo

W świecie „Wiejskiego Życia” spotykamy wielu przyjaciół którzy zlecają nam prze różne zadania dzięki którym otrzymujemy pieniądze(Są bardzo przydatne), punkty doświadczenia(dzięki którym nasz poziom wzrasta) oraz prze różne prezenty.
No i jak w każdej grze celem jest być najlepszym właścicielem najlepszej farmy z najlepszymi produktami oraz ogromnym obrotem.

Świat gry jest połączony z serwerem społecznościowymi FACEBOOK dzięki któremu możemy chwalić się znajomym swoimi osiągnięciami na farmie, możemy również zagrać razem z nimi (i tu jest nasz wybór albo współpracować albo konkurować)

A więc jeżeli jesteś wystarczająco twardy by tyrać w polu i siedzieć w papierkach pilnując całego biznesu, zakasaj rękawy łap za widły i do roboty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.