War Thunder

War Thunder to zupełnie bezpłatna gra MMO osadzona w tematyce samolotów wojennych z czasów II Wojny Światowej.
Zostanie postawiony opcją wyboru jednej z setek maszyn, które były wykorzystywane w trakcie II Wojny Światowej w armiach każdej strony konfliktu.
Zyskane za skuteczność doświadczenie wymienisz zaś na nowe elementy składowe maszyny latającej lub dokonasz zakupu zupełnie nowej maszyny.
Twoje zwycięstwo nie leży jedynie w samolocie, bo doświadczenie i zdolności pilota przewyższają każdy postęp technologiczny.
Grając w War Thunder staniesz przed pytaniem, którą gałąź lotnictwa będziesz chciał wesprzeć swoją grą – siądziesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy może poprowadzisz taktyczne bombardowanie celów naziemnych?
War Thunder to gra, gdzie najważniejsze to postawić na kooperację z dziesiątkami innych rozgrywającyh obecnych w bitwie.

Właściciele War Thunder poszerzają witrynę projektu, umieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Tak więc nie zwlekaj ani chwili, wchodź do kokpitu i leć na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.