TRAVIAN

Travian

Po raz kolejny za sprawą naszych zachodnich sąsiadów stajemy przed możliwością uczestniczenia w emocjonującej, strategicznej rozgrywce, która wciągnie nas na długie godziny w wir walki!

Travian to jedna z najbardziej popularnych gier przeglądarkowych na świecie, która ponadto cieszy się stałym przypływem nowych graczy i podlega nieustannym modernizacją oraz ulepszeniom. Na chwile obecna gra dostępna jest w kilkunastu wersjach językowych i ustawień silnika gry, co czyni ją odpowiednią dla bardzo szerokiego grona potencjalnych graczy.

Każdy znajdzie dla siebie optymalne tempo rozgrywki i zadecyduje o poziomie jej trudności. Rozpoczynając zupełnie za darmową swoja przygodę z Travianem wcielamy się w skórę pana na włościach, które otrzymał pod własne władanie. Początkowo marnie rozbudowaną kolonię, musimy za sprawą sprawnych działań przekształcić w kwitnącą metropolię i uczynić ją ostoją naszego trwania w rozgrywce.

Ponadto twórcy przygotowali dla nas kilka nacji, po stronie których możemy opowiedzieć się w epickim konflikcie. A są to postępowy Rzym, elitarnie przygotowana do prowadzenia wyczerpujących kampanii obronnych Galia i niezwyciężeni oraz bezwzględni agresorzy, którzy w Travianie walczą pod flagą Germanii. Spotkamy również dwie dodatkowe nacje, które nie są dostępne dla graczy, ale w odgrywają ogromne znaczenie w realizacji okrojonej fabuły gry.

Swoje pierwsze chwile w grze spędzimy przy asystencji samouczka, dzięki któremu sprawnie zaznajomimy się z interfejsem i zapewnimy sobie najbardziej optymalny start w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Ważne jest to, abyśmy w niedługim czasie wykreowali oparty na twardym fundamencie budynków produkcyjnych węzeł gospodarczy, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom wszystkie niezbędne .

W momencie uzyskania stabilizacji gospodarczej, musimy rozpocząć rekrutację silnego wojska, które będzie gwarantem naszej suwerenności i pozwoli nam na poszerzenie wpływów o dodatkowe tereny i zagrabione mienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.