THE WEST

The West

Nie spuszczaj oka z podejrzanych ludzi, zawsze trzymaj rękę gotową do chwycenia za broń, skrupulatnie analizuj wszystkie fakty i wytrwale realizuj powierzone ci zadania, a będziesz w stanie zaistnieć na dzikim zachodzie!

Dzięki The West zyskujemy niepowtarzalną możliwość przeniesienia się do kolorowych krajobrazów dzikiego zachodu, gdzie czeka na nas niezliczona ilość przygód. Dokonując rejestracji, stajemy przed możliwością zdecydowania o tym, kogo w tej rzeczywistości pragniemy reprezentować. Twórcy oddali do naszej dyspozycji dwie rasy ludzkie, Indian i człowieka białego – Kowboja, względem których mamy do wyboru kilka specjalizacji.

Tak więc kreowanie własnego bohatera nie ogranicza się wyłącznie do decyzji odnośnie jego pochodzenia, ale także związane jest z jego wyglądem zewnętrznym. Rozgrywka głównie opiera się o szereg zadań, które czerpiemy z miejskiej tawerny i realizujemy poprzez podejmowanie się różnego typu prac, dostępnych z bardzo szerokiego ich arsenału. Pozyskiwane w ten sposób przedmioty wzbogacają nasz ekwipunek.

Kolejną formą zarobkowania w grze The West jest uczestniczenie w organizowanych pojedynkach lub brutalnych napadach, dzięki którym jesteśmy w stanie zagrabić część majątku innych graczy. System walki został zaprojektowany w taki sposób, że mamy pełną kontrolę nad tym, jak prowadzona przez nas postać zachowa się w walce. Przed każdą rundą dokonujemy modyfikacji ustawień i priorytetów.

W grze zyskujemy także możliwość zorganizowania się w miasta z innymi uczestnikami rozgrywki. Wspólne inwestycje w rozwój miasta przynoszą korzyść dla wszystkich, przyciągając coraz bardziej zamożnych kupców i dostawców różnego typu zaopatrzenia. Ponadto będziemy zobowiązani do obrony własnych włości, budowy fortu i prowadzenia wielogodzinnych walk.

Wielu już żyje w luksusie i nie musi martwić się o swoje jutro, czy jesteś na tyle odważny, by dołączyć do tego świata i zakłócić ich spokój?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.