THE SETTLERS ONLINE

The Settlers Online

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby móc nieprzerwanie trwać przy przesławnej serii Settlers i pogrążyć się w emocjonującej rozgrywce?

Dzięki wyjątkowo rewolucyjnemu pomysłowi studia BlueByte, które od 1997 roku wydaje osadników dla szerokiego grona jej fanów, mamy niepowtarzalną możliwość spróbowania swoich sił w jednej z najlepszych gier przeglądarkowych. Tak więc wyłącznie rejestracja dzieli nas od możliwości darmowego przeniesienia się do wspaniałego, trójwymiarowego świata gry. Naszym oczom ukarze się malownicza wyspa, na której została ulokowana , która wejdzie pod nasze panowanie.

Swoje pierwsze kroki w grze postawimy przy wsparciu samouczka, który będzie towarzyszył nam przez bardzo długi czas. Dzięki temu poznamy wszystkie tajniki rozgrywki i wybierzemy dla siebie najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju. Początkowo nasze włości będą marnie zagospodarowane, ale za sprawą kilku, sprawnych działań przekształcimy je w prężnie działającą metropolię.

Po zakończeniu współpracy z samouczkiem, zostaniemy płynnie wprowadzeni w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Cała silnik gry opiera się na systemie doświadczenia i poziomów, które odzwierciedlają naszą bieżącą zdolność do konstrukcji poszczególnych typów budynków. Natomiast nasze pierwsze działania będą nacechowane próbą stworzenia prężnie działającego węzła gospodarczego, który zapewni naszym budowniczym stały i płynny dostęp do wszystkich typów surowców. W grze spotkamy się z mocno rozbudowanym aspektem ekonomicznym, czego przejawem są kilkuetapowe ścieżki pozyskiwania danych typów surowców.

Osadników nie byłoby bez wątku militarnego, którym musimy zainteresować się po przejściu wprowadzenia do gry. Tylko dobrze przygotowana pozwoli nam na przejęcie sąsiednich ziem od bezlitosnych rozbójników, dzięki czemu zyskamy nowe miejsca pod zabudowę. Ponadto na pewnym etapie gry nasze ziemie staną się zagrożone napadem innych władców, którym będziemy musieli stawić czoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.