TERRA MILITARIS

Terra Militaris

Dzięki Terra Militaris zyskujemy szansę na udział w epickich bitwach, które swoim rozmachem ogarniają całą przestrzeń kuli ziemskiej znaną w czasach starożytnych człowiekowi.

Przeniesiemy się do okresu bezpardonowych wojen i konfliktów, w których główna rolę odegrają cztery, realne mocarstwa. Wyłącznie darmowa rejestracja dzieli nas od możliwości opowiedzenia się stronie jednego z nich i nieprzerwanego trwania przy wzroście ku jego chwale. Tak więc naszym pierwszym zadaniem, niezwłocznie po dołączeniu do gry będzie konieczność opowiedzenia się po stronie jednej z czterech walczących ze sobą nacji, z których każda została w rewolucyjny sposób opracowana.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji nacje takie jak Rzym, Persję, Egipt lub Chiny. Zależnie od tego, po stronie której z nich staniemy, zyskamy dostęp do unikalnych jednostek zdolnych do realizacji najbardziej morderczych zadań. W celu zapewnienia sobie możliwie najbardziej optymalnego startu, musimy skorzystać z pomocy samouczka dzięki któremu podejmiemy wstępne działania zmierzające do wykreowania węzła gospodarczego.

To właśnie zapewnienie naszym budowniczym stałego i płynnego dostępu do surowców da im możliwość nieprzerwanej pracy nad rozwojem naszej osady, by uczynić ją ówczesnego świata. Nasze następne kroki winniśmy skierować więc w stronę rekrutacji silnej armii, za sprawą której będziemy zdolni do obrony własnych granic i ich rychłego poszerzenia. Na czele naszych wojsk możemy postawić generałów, z których wielu doskonale znamy z lekcji mitologii i historii.

Dzięki możliwości zjednoczenia się z innymi graczami pod sztandarem sojuszu, zyskamy nieocenione kontakty i tak bardzo potrzebne wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.