SKYRAMA

SkyRama

Za sprawą rewolucyjnej gry SkyRama zyskujemy niepowtarzalną szansę poprowadzenia do nieprzygasającej świetności lotniczy, który otrzymamy pod własne .

Dzięki bezpłatnej rejestracji niezwłocznie możemy przenieść się do bogatego świata gry, gdzie staniemy przed koniecznością realizacji wielu zadań związanych z administrowaniem portem lotniczym. Do naszej dyspozycji zostanie oddany kawałek przestrzeni, na której ujrzymy podstawową infrastrukturę lotniczą, umożliwiająca nam obsługę pierwszy lotów.

Tak więc korzystaj z bezcennej pomocy samouczka możemy rozpocząć swoją karierę, dokonując pierwszych inwestycji i posunięć, które przyczynią się do poszerzenia zasobności naszego skarbca. Poza samą dbałością o rozwój infrastruktury do naszych obowiązków należy także kierowanie pracą personelu i dokonywanie zmian kadrowych. Poprzez pełne zaangażowanie w rozwój na każdej płaszczyźnie, bardzo szybko odniesiemy sukces, czego przejawem będzie dostęp do szerokich kontaktów i wysoce opłacanych lotów.

Poprzez tryb kooperacji zyskujemy także szansę na prowadzenie rozgrywki wspólnie z przyjaciółmi, jak również z nieograniczoną ilością graczy z całego świata. Tryb współpracy polega na wzajemnej wymianie zleceń, co zapewnia nam stałe i regularne źródło przychodów. Dzięki pełnemu poświęcaniu się realizacji zaciągniętych wobec innych lotnisk zobowiązań, zyskamy bardzo potrzebne fundusze, za sprawą których rozbudujemy i podniesiemy jego atrakcyjność.

Podejmuj więc decyzje z pełną świadomością ich konsekwencji, zawsze zabiegaj o to aby znajdować się o krok przed swoim przeciwnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.