Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł wykonało samodzielne polskie studio. Gra jest i dostępna przez przeglądarkę, jak i również dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w wersji na telefon.

Świat Shadow Time łączy w sobie wiele epizodów z historii popularnych Mang & Anime. Celem rozgrywki jest stworzenie społeczeństwa, które razem podejmie walkę, aby przeciwstawić się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla istnieniu tej krainy. Zło w postaci demonów, najrozmaitszej maści kreatur wyrusza w podróż po całym świecie. W tym miejscu zjawia się nasz , przed którym stoi misja zapobieżenia całej tej tragedii.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z nich dysponuje specjalnymi atrybutami ujawniającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy profesję specyficzną dla każdej z postaci.

W celu pozyskania poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz questów powiązanych z kluczowym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z najrozmaitszych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się dokładnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła napawać się wspólną rozgrywką przez wyrównany poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.