Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł wykonało samodzielne polskie studio. Gra jest i dostępna przez przeglądarkę, jak i również dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w wersji na telefon.

Świat Shadow Time łączy w sobie wiele epizodów z historii popularnych Mang & Anime. Celem rozgrywki jest stworzenie społeczeństwa, które razem podejmie walkę, aby przeciwstawić się Jeźdźcom Apokalipsy stanowiącym niebezpieczeństwo dla istnieniu tej krainy. Zło w postaci demonów, najrozmaitszej maści kreatur wyrusza w podróż po całym świecie. W tym miejscu zjawia się nasz , przed którym stoi misja zapobieżenia całej tej tragedii.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z nich dysponuje specjalnymi atrybutami ujawniającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy profesję specyficzną dla każdej z postaci.

W celu pozyskania poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz questów powiązanych z kluczowym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako quest dzienny.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z najrozmaitszych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się dokładnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła napawać się wspólną rozgrywką przez wyrównany poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.