PokeWars

PokeWars

PokeWars jest grą przeglądarkową zbudowana na fundamentach i w realiach świata . Gra polecana jest dla osób w każdym wieku. Osoba starsza przeniesie się do czasów młodości, natomiast gracz w młodym wieku zostanie z pewnością wciągnięty przez te fascynującą krainę.

Zainspirowani wyprawami głównego bohatera serii Pokemon wprowadziliśmy do gry podróżowanie. Dzięki temu doznasz niesamowitych przygód, spotkasz nieznane Ci dotąd pokemony, czy stoczysz niezapomnianą walkę z Zespołem R.

Bycie twórcą i administratorem stowarzyszenia to ciężkie i odpowiedzialne zadanie. Natomiast efekty jakie można dzięki temu osiągnąć są niebywałe. Zawieraj nowe znajomości, zrzeszaj grupę graczy, twórz nowe budynki. Spraw, aby Twoje stowarzyszenie było najlepszą osadą w całej grze. Dzięki dodatkowemu chatowi oraz ogłoszeniom stowarzyszenia będziesz mógł w pełni kontrolować osadę, a także zacieśniać zawarte znajomości.

Każdy chce być panem swojego losu. Tym łatwiej nim zostać, jeśli posiada się gen przedsiębiorczości. System Targu w tym przypadku jest idealnym rozwiązaniem. By odkryć w sobie duszę handlowca – obserwuj rynek, wyłapuj wyjątkowe okazje i…. zarabiaj pieniądze.

Rywalizacja jest ważnym elementem w każdej grze. Ale co po niej, skoro nie ma gdzie sprawdzić, czy jesteś najlepszym trenerem? W PokeWars dostępnych jest kilka rankingów graczy i stowarzyszeń, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy jesteś na szczycie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.