PLEMIONA

Plemiona

Podejmij się kontroli nad jedną z plemiennych osad, by zaznaczyć swoje miejsce w brutalnej rzeczywistości, którą przemoc i przenika już od samej podszewki. Silna ręka władcy może uchronić osadę od największych porażek!

Rozpocznij więc nie zwlekając darmową rozgrywkę w Plemiona, by przenieść się do malowniczego świata gry i otrzymać pod własne rozkazy kawałek początkowo nieznacznie zagospodarowanego terenu. Wyłącznie rejestracja dzieli nas od wkroczenia do świata gry, gdzie naszym oczom ukarze się przejrzysty interfejs. Nasze pierwsze działania winniśmy podjąć przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z możliwościami silnika gry i wskaże nam potencjalne ścieżki rozwoju.

Nasze działania w grze winny być nacechowane pragmatycznym myśleniem i dążeniem do zapewnienia budowniczym i konstruktorom stałego oraz płynnego dostępu do surowców. Jeśli nie zaniedbamy żadnego z aspektów, to w niedługim czasie osiągniemy pożądaną stabilizację gospodarczą, która pozwoli nam na wyniesienie rozgrywki do innej płaszczyzny. Zyskamy możliwość wyszkolenia potężnej armii, która ugruntuje naszą pozycję w regionie i stanie się gwarantem suwerenności naszej .

Wielu grabieżców czeka na odpowiedni moment, by położyć rękę na twoich surowcach, dlatego powołaj dobrze przygotowane wojsko, które będzie w stanie oprzeć się takim zakusom. Dla poprawy własnego bezpieczeństwa i poszerzenia znajomości, warto dołączyć do jednego z wielu plemion, które zrzesza osady graczy ulokowane po całej okolicy.

Dołącz do społeczności graczy jednej z najlepszych gier przeglądarkowych, która cieszy się niesłabnącą popularnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.