PIRATE STORM

Pirate Storm

Przenieś się do fantastycznego świata Pirate Storm, gdzie czeka na ciebie niezliczona ilość epickich przygód, w których możemy uczestniczyć w skórze kapitana pirackiego okrętu, gotowego do bezkresnych podbojów.

Tylko bezproblemowa rejestracja dzieli nas od możliwości przeniesienia się do wspaniałe zaprojektowanej rzeczywistości. Pirate Storm to bardzo bogata pozycja, która realizuje cechy wielu gatunków gier począwszy od cech RPG, a skończywszy na bardzo dobrze przemyślanym symulatorze. Naszym głównym celem jest odpowiednie administrowanie powierzoną nam osadą piracką, która stanie się miejscem organizacji wypadów i leczenie ran podczas naszych pirackich działań.

Tak więc nasze pierwsze kroki powinny być skierowane w stronę zapewnienia jej stałego i płynnego dostępu do surowców, których posiadanie jest warunkiem koniecznym dla efektywnej pracy budowniczych i konstruktorów. Ponadto wraz ze startem w grze, otrzymujemy w posiadanie swój pierwszy statek, który za sprawą przemyślanych inwestycji musimy w możliwie najkrótszym czasie rozbudować i wzmocnić. Analogicznie, wraz z postępem w grze zyskujemy szansę na zakup i montaż coraz bardziej zaawansowanych konstrukcyjnie rozwiązań.

Gra została opatrzona w bardzo bogaty arsenał wszelkich broni, armat i ulepszeń. Przede wszystkim miej na uwadze dobro wspólne całej twojej załogi, także tej która w pocie czoła pracuje nad sukcesem osady. Odpowiednie skoordynowanie rozwoju posiadanych włości i narzędzia twojej pracy, czyli statku będzie kluczem do sukcesu w grze.

Bądź zawsze gotowy do starcia, gdyż na twojej drodze staną także monstrualne potwory, gotowe pożreć ciebie wraz z całą załogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.