MONDOVETO

MondoVeto

Czy w nawale pracy znajdziesz wolny czas, by poświęcić się bezcennej służbie w obronie życia i zdrowia zwierząt zagrożonych niebezpieczeństwem ich utraty?!

Rozpocznij więc czym prędzej zupełnie darmowa rozgrywkę w MondoVeto, by zyskać nieograniczony dostęp do różnego typu narzędzi umożliwiających ci pracę z wirtualnymi zwierzakami! Tak więc dokonaj bezproblemowej rejestracji, by otrzymać pełen angaż do posady weterynarza. Rozgrywka głównie polega na kierowaniu kliniką leczenia chorób zwierząt, która w bardzo marnie zagospodarowanej wersji trafi na początku gry pod nasze rozkazy.

Poza koniecznością podejmowania akcji w sprawie leczenia zwierząt z różnych dolegliwości, jak i fizycznych urazów będziemy musieli także zadbać o funkcjonowanie kliniki. Tylko systematyczna praca nad realizacją poszczególnych zleceń pozwoli ci na zgromadzenie dostatecznych środków, za sprawą których będziemy mogli rozbudować nasze struktury. Ponadto gra umożliwia nam wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z szerokim gronem innych graczy, z którymi zrzeszymy się w weterynaryjnych korporacjach.

Taka forma zjednoczenia może nam przynieść bardzo dużo korzyści. Pewnie wielu zastanawia sposób prowadzenia samej rozgrywki, a więc podejmowane przez nas działania zabiegowe będą odbywały się na zasadzie mini gier, których ukończenie z powodzeniem przyczyni się do szczęśliwego zakończenia zabiegu. Jako administratorzy klinki leczenia chorób zwierząt musimy także zabiegać o jakość zatrudnianego przez nas personelu, który niejednokrotnie wyręczy nas z większości prac i poprawi sprawność świadczonych usług.

Podejmuj więc w pełni przemyślane decyzje i zawsze kieruj się najwyższym dobrem swoich podopiecznych, aby zapracować na renomę i prestiż twojej kliniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.