LORD OF ULTIMA

Lord of Ultima

Lord of ultima jest grą przeglądarkową wypuszczoną przez firmę EA Phenomic. Zachwyca ona grafiką oraz rozbudowanymi funkcjami.
Twoim celem jest zbudowanie swojego niepowtarzalnego i zupełnie indywidualnego miasta, które przerodzi się za pomocą twoich zdolności strategicznych w potężne imperium.

Realia gry przenoszą Cię w epokę średniowiecza, w której zaczynasz swoją przygodę od budowy małej wsi. Musisz zadbać o dostarczanie odpowiednich surowców do budowy oraz rozwoju , tylko wtedy będziesz mógł szybko rozwijać swoje małe imperium do ogromnych rozmiarów. Podczas rozwoju nie obędzie się bez walki, najpierw będziesz musiał sie bronić przed najazdem innych, a później to ty będziesz podbijał okoliczne ziemie. Zadbaj więc o silną i zróżnicowaną armię. Zawieraj sojusze, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo oraz siłę do zniszczenia wrogich imperiów. Pamiętaj że inni gracze też maja takie same ambicje jak ty. Aby się stać największym lordem imperium , musisz ich pokonać bo zwycięzcą może być tylko jeden. Stań na czele swojego państwa i zbuduj najpotężniejsze imperium w historii. Stocz walkę na być albo nie być i zdobądź tytuł lorda Ultimy.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.