Legends of Honor

Legends of Honor

W zdewastowanym walką kraju, podzielonym między trzy zwaśnione grupy, przetrwanie i dobrobyt są przywilejem mocnych. W grze Legends of Honor mury wznoszą się, a walą się w mgnieniu oka, więc gromadź armię i przygotuj wojowników do !

Legends of Honor to gra przez przeglądarkę MMO, łącząca wartką akcję ze strategicznym budowaniem królestwa, w której błyskawiczne decyzje potrafią zdecydować o wspaniałym zwycięstwie lub powalającej przegranej. Nie wszystkie jednak konfrontacje wygrywa się na mieczem i toporem, a strategia konstrukcji zamożnego grodu jest równie ważna co strategia wygrywania bajecznych konfrontacji PvP. Jako pan zamku masz obowiązek wznosić budowle, rekrutować potężnych żołnierzy i starać się, by fortyfikacje wytrzymały napór krwiożerczych nieprzyjaciół. Czy masz to, czego trzeba, by zostać legendą honoru?

Legends of Honor łączy w sobie błyskawiczną walkę taktyczną, strategiczny rozwój i zarządzanie jednostkami, dlatego też gracze muszą planować rozważnie i nacierać na wrogów bez zahamowań, bo w przeciwnym razie ich zamek obróci się w stertę gruzu.

W grze dostępna jest obszerna mapa świata, która pozwala na bezproblemowe poruszanie się i dokładne planowanie potyczek. Rekruci otrzymują premie do ataku i kary do defensywy w związku od rodzaju terenu. Bohaterowie mogą tworzyć w lasach pułapki na wrogów, a także wdrapywać się na wzgórza, by oglądać najbliższą okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze przez przeglądarkę nie jesteś zobligowany bić się w pojedynkę. Złóż przyrzeczenie lojalności jednej z 3 arystokratycznych frakcji i dołącz do sojuszy z graczami z całego świata, aby zjednoczonymi siłami dominować w zaciekłych walkach PvP, które zobrazują żywot tych krain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.