KOYOTL

Koyotl

Czeka na ciebie zadanie, od którego powodzenia zależy los setek istnień! Świat złożony z magicznych elementów stoi przed poważną perspektywą zaburzenia jego harmonii, czego przyczyną są bezwzględne żądze podłego Koyotla!

Rejestrując się całkowicie za darmo w grze, zyskujemy niepowtarzalną szansę, by zawalczyć w słusznej sprawie, broniąc magicznego elementu znajdującego się w posiadaniu jednej z grywalnych ras. Przeniesiemy się do kolorowego świata, którego przyjazna aura może uśpić naszą czujność, ale musimy zawsze pamiętać o tym, że w każdym zakątku krainy czai się niebezpieczeństwo, któremu będziemy musieli odważnie stawić czoła.

Pod nasze rozkazy trafi jeden z bohaterów, wywodzący się z wybranej przez nas nacji. Musimy w pełni świadomie podjąć decyzję o tym, którą z nich wesprzemy, gdyż każda posiada unikalne techniki bojowe i specjalne predyspozycje do określonych sposobów walki. Koyotl to niesamowita pozycja, której klimat pochłonie nas bez reszty na długie godziny. Kreowanie bohatera nie jest zależne od niczego, jak tylko od naszej woli.

Zaprojektowany w grafice trójwymiarowej interfejs daje nam całkiem spore możliwości wprowadzania modyfikacji wyglądu naszego wojownika. Warto także wyposażyć swojego bohatera w oręż, który znacznie poprawi jego zdolność bojową i pozwoli nam na podejmowanie się walki z mocniejszymi przeciwnikami, za których pokonanie otrzymujemy wyższe profity. Wraz z pozyskiwanym doświadczeniem uzyskujemy dostęp do kolejnych lokacji i bardziej zaawansowanego konstrukcyjnie sprzętu.

Dzięki specjalnym modułom, mamy także możliwość prowadzenia szerokie kooperacji z pozostałymi graczami. Tak więc Koyotl to pozycja, w której możemy w czasie rzeczywistym wraz z przyjaciółmi bawić się do woli, podziwiając kunszt twórców gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.