Jaki Wampir Taki Syn

W tym miesiącu mamy na WyspaGier.pl wiele nowości. Począwszy od gier przygodowych, przez gry logiczne a kończąc na grach typu Puzzle&Run.

Dziś pokrótce opiszemy grę „Jaki Wampir Taki Syn„.

Historia rozpoczęła się 25 lat temu w szpitalu w Vampireville. Zapowiadał się piękny dzień, ponieważ na świat miał przyjść kolejny wampir. Lecz tego co się owego dnia zdarzyło nikt się nie spodziewał. Zamiast małego wampira narodziło się zwyczajne, ludzkie dziecko. Cała rodzina zaniemówiła ze zdziwienia.
20 lat później powstała gra, w której musisz pomóc małemu chłopcu. Ma on nie lada problem, bo codziennie musi zachowywać się jak wampir. Pewnego dnia ma on już dosyć ukrywania się, jest tym zmęczony i pragnie żyć jak każdy normalny chłopiec. Niestety okoliczne wampiry wyczuły jaka jest prawda, a jego ojciec wygonił go z domu. Zapowiedział, że może on wrócić tylko wtedy gdy stanie się prawdziwym wampirem.
Nadszedł więc czas abyś wybrał się na rekonesans i dowiedział się kim tak naprawdę jest główny bohater gry: człowiekiem czy wampirem. Szybko zauważysz, jak zmieniło się miasteczko Vampireville. Nie jest już ono bezpiecznym miejscem i wystarczy, że wejdziesz do miejscowej restauracji (Blood Burger) a możesz szybko stać się czyimś śniadaniem lądując na wielkiej patelni. Na początku musisz poznać ludzki świat. W restauracji serwującej naleśniki od gościa siedzącego przy stoliku możesz dostać klucz. Musisz tylko powiedzieć komplement na temat jego dziwacznej czapki, którą ma na głowie. Na stoliku jest też wiadomość. Dotyczy ona swatki, pani Celeste. Wyjdź teraz na zewnątrz i przekaż tę informację człowiekowi, który przebrany jest za króliczka i ukrywa się w koszu na śmieci. On da Ci w zamian ten zabawny kostium, dzięki czemu będziesz mógł wejść do klubu. Bądź szybki i dowiedz się kto jest kim w tej interesującej grze.
Zagraj w „Jaki wampir taki syn” już teraz!