Heroes of Might and Magic Online

Penetruj w odmienny sposób rzeczywistość nieśmiertelnej gry Heroes of Might and Magic, teraz w budzącej podziw – przeglądarkowej wersji, stworzonej przez światowej klasy studio Ubisoft.

Heros Online jest regularną kontynuatorką poprzedzających jej wydanie dwóch części regularnej serii – w zwiąkzu z tym trafimy po raz kolejny do legendarnej krainy Ashan.
Na szczególną uwagę zasługuje mocno rozbudowany wątek fabularny gry, w którym spotkamy się z dziesiątkami zadań.
Metody prowadzenia gry w żaden sposób nie odstaje od tego, który znany jest nam z serii Heores – wyraźnie rozdzielono aspekt strategiczny od taktycznego.
Tak więc każde działania strategiczne, takie jak przemierzanie terenu, czy rekrutacja wojsk odbywają się w czasie rzeczywistym, a starcia odgrywają się w instancjonowanych miejscach pokrytych heksagonalną siatką.
Jednym z głównych minusów całej produkcji jest to, że twórcy ogrom uwagi poświęcili mikropłatnością, licząc na wyzyskanie graczy – w szczególności tych najmłodszych.
Teraz już wszyscy chętni mogą dołączyć do niesamowitego świata Might and Magic i cieszyć się jej polską wersją językową. Postępy graczy, którzy prowadzili rozgrywkę w fazie zamkniętych testów beta, będą natomiast w całości przeniesione do open bety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.