GREPOLIS

Grepolis

Ramiona uginają się pod ciężarem zobowiązań, które spadły na wielu śmiałków pragnących zawalczyć o chwałę i bogactwo w przesiąkniętej przemocą, antycznej rzeczywistości! Czy ty także podejmiesz się ryzyka, by odcisnąć własne piętno w świecie Grepolis?

Rozgrywka otwiera się na nas całkowicie za darmo, oferując nam jedynie pojedyncze opcje premium, które w nieznaczny sposób ułatwiają rozgrywkę. Wyłącznie rejestracja dzieli nas od możliwości przeniesienia się do starożytności, gdzie otrzymamy pod własne rozkazy jedną z malowniczych osad ulokowanych w rozległbym archipelagu wysp. Naszym oczom ukarze się także bardzo bogato ozdobiony interfejs, którego intuicyjność jest wyjątkowo duża i czyni grę bardzo przyjemną, już od samego początku.

Aczkolwiek do naszej dyspozycji oddano także samouczek, który pozwoli nam w grze Grepolis na zaznajomienie się z bardziej szczegółowymi opcjami interfejsu oraz zaproponuje nam najbardziej optymalne ścieżki rozwoju. Jak w każdej grze strategiczno-ekonomicznej, także tutaj nasze działania muszą być nacechowane dążeniem do jak największego rozwoju. Tak więc swoje pierwsze kroki skierujemy w stronę rozbudowy węzła gospodarczego, który dostarczy nam wszystkie niezbędne w pracy budowniczych .

Osiągnięcie stabilizacji gospodarczej stanie się dla nas sygnałem do rozpoczęcia prac związanych z zabezpieczeniem naszej pozycji w regionie, która niejednokrotnie zostanie podważona przez miłujących grabież oponentów. Dlatego z najwyższą rozwagą musimy inwestować posiadane surowce w rozwój technologii wojskowych, oraz w rekrutację dostatecznie silnej armii, która zapewni nam suwerenność w tym świecie. Bardzo istotnym aspektem rozgrywki będzie także przystąpienie do jednego z wielu sojuszy, gdzie pozyskamy bezcenne wsparcie w każdej formie.

Nie zapomnij o trwających przy tobie bogach, którzy są gotowi uchylić nieba w zamian za okazaną im cześć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.