Forge of Empires

W przeglądarkowej strategii Forge of Empires pod twoje panowanie wchodzi nieznaczna początkowo wioska, której to przyszłość zależą wyłącznie od twoich postanowień, a także od prawidłowo określonej ścieżki ekonomicznej i zbrojeniowej.

Grę w Forge of Empires zaczynamy totalnie darmowo, podejmując się tylko łatwej rejestracji i uznając regulamin rozgrywki. Mobilizacja potężnej armii jest jednym z twoich kluczowych celów, gdyż będzie dla ciebie fundamentem nienaruszalności i pozwoli ci ocalić się przed zagładą twojego kreującego się zaplecza gospodarczego.Każdy roztropny lider pomyśli również o tym, aby wdrożyć ciąg inwestycji w wzrost technologiczny wioski, co umożliwi zdobycie przewagi nad oponentem.
Twoje umiejętności zostaną poddane testowi na każdej płaszczyźnie – nie tylko staniesz się uczestnikiem wielu bitew, ale również stawisz czoła zdarzeniom historycznym które to miały miejsce na przestrzeni wieków.Pamiętaj o ustalaniu wysoce znaczących sojuszy, jakie nie tylko dadzą ci pierwszeństwo nad przeciwnikiem, ale również utwierdzą twoją rolę w regionie.Więc jeśli starczy ci mocy i heroiczności, to nie zwlekaj tylko ujarzmij wyzwanie, prowadząc swoją wioskę do chwały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.