DESERT OPERATIONS

Desert Operations

Niewiarygodne, mocno postępowe systemy walki tylko oczekują godnego przejęcia nad nimi kontroli dowódcy, który za ich sprawą poprowadzi do krwawego boju tysiące zaawansowanych technologicznie jednostek!

Dzięki Desert Operations zupełnie za darmo zyskujemy niepowtarzalną szansę na uczestnictwo w epickim konflikcie, którym została ogarnięta cała, znana człowiekowi rzeczywistość. Wyłącznie rejestracja w grze dzieli nas od możliwości odciśnięcia własnego piętna w starciach największych potentatów zbrojeniowych, którzy zabiegają o niewyobrażalne bogactwo dla siebie. Kiedy zostaniemy przeniesieni w rejon naszych docelowych działań, to otrzymamy pod własne rozkazy początkowo marnie rozwiniętą bazę wojskową.

Tak więc kierując się wskazaniami samouczka, musimy w możliwie najkrótszym czasie wykorzystać jej bieżący potencjał do rozwoju. Nasze pierwsze działania winny być nacechowane dążeniem do zapewnienia naszym budowniczym i konstruktorom stałego oraz płynnego dostępu do wszelkiego typu surowców, które są niezbędnym elementem w realizacji naszych celów. Interfejs gry został osadzony w dwuwymiarowej grafice, która czyni go wyjątkowo przystępnym i łatwym w opanowaniu.

Wartym dodania jest fakt, iż producenci gry nieustannie wynagradzają w bardzo konkretny sposób najlepszych graczy na poszczególnych serwerach, którzy w minionych edycjach gry wykazali się najlepszym zmysłem strategicznym. Na szczególną uwagę z naszej strony zasługuje także system prowadzenia walki, który w tej pozycji został znakomicie dopracowany, a jego moduły ulegają nieustannemu rozwojowi.

Dzięki niemu zyskujemy szansę na bardzo realistyczne uczestnictwo w bitwach, gdzie każda decyzja ma swoje odzwierciedlenie w czasie rzeczywistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.